Uluslararası Kara Yolu Taşımacılığı


Sahip olduğumuz araçların yanı sıra, sözleşmeli tedarikçi altyapımız ile yurt dışı taşıma  ve dağıtım hizmetlerimizde müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre tüm taşıma modellerini sağlıyor.

Şirketimiz kara yolunda Avrupa başta olmak üzere, Ortadoğu taşımalarında Komple veya Parsiyel hizmet verebilmektedir. Bunun yanı sıra, bünyesindeki iş ortağı ile kurduğu sistem sayesinde, Türkiye içinden çoğu ülkenin her noktasına hem ithalat ve ihracat taşımasını yapabilmektedir.

Uluslararası Karayolu Departmanımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri butik hizmet anlayışıyla sağlayan, tecrübeli kadrosu, güçlü partnerleri ve acente yapısı ile tüm Avrupa ülkeleri, Türki Cumhuriyetler ve Ortadoğu’da hizmetinizdedir.

Talebinize göre organize edilen her tip (standart/mega/Askılı/Frigorifik) araç imkanı ve hızlı ve güvenilir servisimiz ile çözüm ortağınız olmaya hazırız.

  • Komple / Parsiyel araç ithalat/ihracat taşımaları
  • Haftalık düzenli parsiyel seferlerimiz
  • Kapıdan kapıya teslimat
  • Yurtiçi / Yurtdışı Depolama ve Gümrükleme hizmetleri
  • Proje Taşımacılığı
  • 3. ülke transit yükleme taşımacılığı

Çıkış noktasından varış noktasına kadar birden fazla taşıma şeklinin kullanıldığı kombine taşımacılık ile tüm ihtiyaçlarınıza uygulanabilir esnek çözümler.

  • Gemi + Tır Taşıması
  • Tır + Uçak Taşıması
  • Ro-Ro Taşıması
  • Demiryolu ile Ayaklı Konteyner Taşıması

Lojistik sektöründe özellikle geniş bir dağıtım ağı söz konusu olduğunda, operasyonel çözümler oldukça önemlidir. Büyük yüklerin ve geniş kütleler halindeki ürünlerin ithalatında ve ihracatında, yük sahiplerinin maliyet avantajına sahip olabilmeleri, ihtiyaçları olan dağıtımın isabetli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için operasyonel çözümler günden güne gelişmeye devam etmektedir. Biz, Aynaz trans olarak, müşterilerimizin farklı transfer ihtiyaçlarına yanıt vermek konusunda alternatif yöntemler ve operasyon yönetimleri sunmayı hedefliyoruz.

Aynaz Trans Avrupa ve Orta Doğu'nun çoğuna kara yolunda komple ve proje yüklemeleri hizmeti vermektedir. Bunun yanında parisyel gönderileriniz için İstanbul depomuzdan organize ettiğimiz yükleme taleplerinizi aynaztrans@aynaztrans.com.tr adresine yönlendirebilir, rekabetçi navlunlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Güvenilir Taşımacılık, Aynaz Trans Lojistik İle Mümkün !

FULL Operasyonları


FTL Komple Taşımacılık

Aynaz trans Avrupa ve Orta Doğunun çoğuna komple tenteli, komple frigo, Lowbed araçlarımız ve sal kasa Dorseler ile T.C. ve yabancı plaka araçları ile taşımacılık gerçekleştirmektedir. Bütün yüklemelerinizi yıllık ve spot anlaşmalarımızla daimî araç tedariki taahhüttü vererek gerçekleştirilir. Mevcut filosu ve teknoloji yatırımları ile proje taşımalarını da verdiği taahhütte yerine amaçlamaktadır.

Güçlü araç filomuz, yurt dışı ve ülke gümrük giriş kapılarındaki ofislerimiz, teknolojik alt yapımız ile bütün ticari projelerinizin sorumluluğumu rahatlıkla üstlenebilir, yaratacağımız ek çözüm ve hizmetlerle konforlu bir lojistik deneyimi sunabiliyoruz. Ticaretinizin ne kadar önemli olduğunun farkındayız, tüm Aynaz trans personeli olarak bu farkındalık bilinci içerisinde bütün müşterilerine hizmet vermeyi amaçlamıştır.

Organizasyonumuz neticesinde kazanılmış tecrübe ile hasarsız, eksiksiz zamanında teslimat sağlıyoruz.

Parsiyel Operasyonları


LTL Parsiyel Taşımacılık

Karayolu parsiyel taşımacılık servisinde, karayolu araçları ile gerçekleştirilen transferlerde, transfer aracının konteynerinde birden fazla yük sahibine ait yükün bulunması anlamına gelir. Çeşitli nedenlerle transfer aracı olarak karayolu yöntemini tercih ettiğinizde maliyet avantajı elde edebiliyorsunuz.

Karayolu parsiyel taşımacılık hizmetini dilerseniz farklı bir taşıma yöntemiyle birleştirerek, hızlı servis hizmeti de elde edebilirsiniz. Bir limana veya havaalanına transfer edilmiş olan ürünlerinizi dilerseniz karayolu parsiyel taşımacılıkla uluslararası bir lokasyona ulaştırabilir veya tersi rotayı kullanarak karayolu transferiyle ürünleri limana ya da havaalanına ulaştırabilirsiniz.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?