Hakkımızda


Uluslararası taşımacılık ve dış ticaret konusunda profesyonel ve uzman kadrosuyla hizmet vermekte olan firmamız, 2012 yılında başladığımız ticari hayatımızı yurt dışından müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, 2019 yılın’da Firmamızı geliştirilerek resmi olarak istanbul’da kurularak devam etmekteyiz.

Profesyonel, hızlı ve güvenli kara yolu taşımacılığında Türkiye’den çoğu ülkeleri arasında bir “köprü” görevi görmektedir. T.C. Ulaştırma Bakanlığı Genel Müdürlüğü Tio Belgesi’nin vermiş olduğu yetkiler doğrultusunda, komple araç tahsisi, parsiyel yükleme, ve proje taşımacılığı konularında, Güzergah ülkelerde yapmış olduğu yatırımlar ile her geçen gün güçlenmekte ve müşterilerimize en güvenilir ve hızlı hizmeti sunmaktayız. 

Müşteri istekleri doğrultusunda planlama yapmakta ve müşterisine özel temsilciler ile 24 saat hizmet vermektedir.
Aynaz Trans sadece kara yolu taşımacılığı değil, yükünüzün durumuna göre demir yolu veya deniz yolu veya hava yolu taşımacılığını da kapıdan kapıya gerçekleştirmektedir.

Tedarik zincirinin her halkasında müşterilerimizin talep ve ihtiyacına en uygun çözümleri geliştirip, gerçekleştirdiğimiz operasyonlarda müşteri ihtiyacına özel çözümler sunuyoruz.

Aynaz Trans olarak taşınması hassasiyet, uzmanlık, tecrübe, ağır ve özel taşımacılık ekipmanları gibi donanımlar gerektiren gabari dışı yükler için lojistik hizmeti sunuyoruz. Proje Lojistiği hizmetleri kapsamında; gemi organizasyonu, proje danışmanlığı, ağır taşımacılık ve gemi yükleme, tahliye, liman sahası operasyonları, depolama, kapıdan kapıya taşıma, saha indirme ve stoklama hizmetleri ile sahada kurulum ve gümrükleme hizmetleri veriyoruz.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?